Ušij si valentýnskou
KOLOVKU

Nestárnoucí klasika, kterou si
zvládne ušít i úplný začátečník!

Vysvětlím ti, jak s jedním vzorečkem nebo mojí kalkulačkou vytvořit střih na kolovou sukni. S mými videonávody uvidíš, že to není žádná věda. 

Poradím ti s výběrem materiálu, se kterým se ti bude dobře šít, a pokud se bojíš stříhat do drahých látek, tak si vystačíš i se závěsem nebo ubrusem.

Ukážu ti, jak se při šití sukní vyhnout chybám. Chybami se člověk sice učí, ale nemusí to být ty tvoje, když se poučíš z těch mých.

V minikurzu se naučíš ušít kolovou sukni s elegantním elastickým pasem, velkými praktickými kapsami ve tvaru srdce a romantickým krajkovým lemem.

Jak kurz probíhá?

Kurz najdeš ve členské sekci, ke které dostaneš přístup po zaplacení. Součástí kurzu je i kalkulačka na spotřebu materiálu a sukni.

Kurz je i pro úplné začátečníky. Kolová sukně je totiž jeden z nejvděčnějších šicích projektů – z jednoduchého šití vznikne kousek, ze kterého ostatním spadne brada.

Mám pro tebe videa, kde se dozvíš, jak se změřit, jak připravit látku na šití a jak si ušít kolovku. Videa i kalkulačku na výpočet kolovky najdeš přehledně ve členské sekci za 500 Kč.

V čem je můj kurz jedinečný?

Nemusíš nic počítat, mám pro tebe speciální kalkulačku.

 Vytvořila jsem pro tebe jedinečnou kalkulačku, která ti nejenom spočítá, potřebné parametry pro šití, ale vypočítá ti i spotřebu gumy do pasu a lemovací krajky. 

Ukázka na holkách s různými mírami a velikostmi

Ukážu ti, jak vypadá kolovka na slečně s mírami modelky, ale i na slečně s pár kily navíc. U kolovky totiž nezáleží na tom, kolik kil navíc máš, ale kde jsou uložené. Sluší každé, kdo má užší pas než boky.  

Všude ti řeknou jak to máš udělat, ale neřeknou ti jak to dělat nemáš.

 Já jsem pravidla obešla tolikrát, že vím, co přesně se může pokazit. A taky ti to ukážu! A rozhodně ode mě neuslyšíš káravé poznámky, že „Takhle se to přece nedělá.“ 

Kdo tě kurzem provede?

Ahoj,

 

já jsem Lucka alias Nerdlenka. Proč si říkám Nerdlenka? Protože jsem tak trochu nerd a švadlenka. A kromě toho jsem sukňoholička. Sukně jsou moje závislost. Nosím je, ať je venku 40 °C nebo -20 °C. Džíny jsem na sobě neměla víc než 2 roky a je možné, že už je ani neobleču. Nejradši mám kolovky a mám jich doma asi 20. Sluší mi, protože mi zakryjí můj velký zadek i stehna a zvýrazní pas. Kolovky mi zvedly sebevědomí, i když jsem přibrala pár kilo navíc, a připadám si v nich skvěle.

Zkus to taky a jednu si se mnou ušij. V obchodě ji totiž jen tak nenajdeš.

Přidej se ke mně do kurzu a ušij si sukni ve které se budeš cítit božsky.

 

Těším se na tebe

Lucka Holá

Kolovka je ideální pro všechny ženy, které chtějí zazářit. Ať už v každodenní šedi kanceláří, na procházce po městě nebo na skleničce s kamarádkami.

Co o kurzu Valentýnské kolovky napsaly účastnice

Naprosto úžasný kurz. Velmi pečlivě a poctivě připravený a "neošizeny" jak je na dnešní dobu zvykem, kdy se člověk v kurzu dozví polovinu informací co potřebuje, případně se musí přihlašovat na další kurz, aby zjistil co dál! I když šít umím, tak mi přinesl opravdu mnoho nových informací a vychytávek, se kterými jsem si nevěděla rady, případně jsem zjistila, jak "to" lze udělat lépe. Pokud bude další kurz bez váhání se do něj přihlásím!​
Hani
Lucka je úžasná, počínaje kalkulačkou, kterou vymyslela až po celý třídenní kurz, který zorganizovala. Ušetřilo mi to,jako samoukovi spoustu práce, nervů a párání a vznikla krásná sukně, na kterou bych si sama nikdy netroufla!
Katka
Skvelý kurz, kolovú sukňu som si chcela už dávno ušiť, ale nejako som to nevedela vypočítať. Kalkulačka je skvelá pomôcka, aké pomocou Lucky som sa to naucila aj vypočítať. Kurz skvelý, Lucka veľmi aktivna, rada vždy ochotne poradila. Veľmi sa mi páčil.
Lenka
Nie som moc suknovy typ. Myslela som ze s tými poporodnymi krivkami kolovka jednoducho nebude pre mňa. A viete čo? Sedí mi a pacim sa sama sebe keď ju mam takže áno, kolovka pekne vyzerá aj keď máte väčšie krivky a teda ten pocit ze sa opäť cítim viac ženský je na nezaplatenie. Kurz bol pekne zrozumiteľný a veľmi dobre sa podľa neho silo, DAKUJEM
Nika

Sukně, které vznikly během kurzu

Chceš si ušít kolovou sukni se srdíčkovými kapsami?

Přihlaš se do kurzu a naučíš se to!