Podcast
O ŠITÍ A PÁRÁNÍ

Poslouchej, inspiruj se, šij a párej s námi!

Co nám v české šicí komunitě chybělo? PODCAST!

Takový, který propojí všechny švadlenky, ať už začínající, nebo profesionální. Který tě inspiruje, když zrovna nevíš, do jakého projektu střihnout. Který ti naservíruje novinky ze šicího světa. Který vyzpovídá ty nejzajímavější české švadlenky. Který ti zlepší náladu, když se ti zrovna nedaří. Představujeme ti nový podcast O ŠITÍ A PÁRÁNÍ, kde si chceme o šití povídat a propojovat se. 

 

Poslechneš si nás? Nová epizoda vychází každou středu! Jsme na všech podcastových platformách a youtube.

 

Bára Mikulášková a Lucka Holá

Poslouchej na Youtube, Spotify nebo Apple podcastech

Kdo pro vás podcast tvoří?

Ahoj! Já jsem Lucka a jsem tak trochu švadlenka a tak trochu věděc. Nejraději šiju točivé kolové sukně. Na šití kolovek jsem dokonce vytvořila online kurz, ale tak trochu po svém s vědeckým přístupem. Pro šití používám různé technické vychytávky, jako je projektor, který jsem v Česku dostala mezi ostatní švadlenky a nebo vlastní kalkulačky.
Lucka Holá
vědecká sukňoholička
Ahoj! Jsem Bára a můj svět se už přes 13 let točí kolem šití kabelek a batohů. Tvořím výukové online kurzy šití kabelek a batohů, sdílím nadšení z tvořivého koníčka a bourám mýtus dokonalosti. Mými kurzy prošlo za rok přes 15 000 švadlenek, do pokračujícíh se přihlásilo přes 1000 z nich a vykoupily jsme nejednu galanterii.
Bára Mikulášková
nadšená kabelkářka

"Je to zábavné, vtipné a tak výstižné.
Jste nejlepší a těším se každý týden na nový díl.
Jen tak dál!"

Monika

"Váš podcast je skvělej! Tak si sedím u stroje a poslouchám tohle super povídání. Mám pocit, že i ten stroj přede jaksi tišeji, jakoby poslouchal."

Andrea