logo-nerdlenka-dusík

Ušij si tylovou
KOLOVKU

Elegantní tylová kolová sukně s podšívkou, elastickým pasem a mašlí

Vysvětlím ti, jak s jedním vzorečkem nebo mojí kalkulačkou vytvořit střih na kolovou sukni. S mými videonávody uvidíš, že to není žádná věda. 

Poradím ti s výběrem materiálu, se kterým se ti bude dobře šít, a pokud se bojíš stříhat do drahých látek, tak si vystačíš i se závěsem nebo záclonou.

Ukážu ti, jak se při šití sukní vyhnout chybám. Chybami se člověk sice učí, ale nemusí to být ty tvoje, když se poučíš z těch mých.

S tylovou kolovkou zazaříš na plese, na procházce i v šedi kanceláří!

Jak bude kurz probíhat?

Členská sekce

Všechny návody, videa a kalkulačku najdeš přehledně seřazené ve členské sekci.

Kalkulačka

Nemusíš nic počítat, v kurzu dostaneš kalkulačku na konstrukci kolovky.

Videonávody

Tylovou kolovku si ušiješ podle podrobných videonávodů.

Kurz je i pro úplné začátečníky. Kolová sukně je totiž jeden z nejvděčnějších šicích projektů – z jednoduchého šití vznikne kousek, z kterého ostatním spadne brada. Bojíš se tylu? Můžeš ho vynechat a ušít si obyčejnou plátěnou sukni!

Kdo by si nepřál stát se princeznou? Ušij tylovou sukýnku sobě, dcerám, sestřenkám, neteřím nebo vnučkám.

V čem jsou moje kurzy jedinečné?

Nemusíš nic počítat, mám pro tebe speciální kalkulačku.

 Vytvořila jsem pro tebe jedinečnou kalkulačku, která ti spočítá, potřebné parametry pro šití.

Ukázka na holkách s různými mírami a velikostmi

Ukážu ti, jak vypadá kolovka na slečně s mírami modelky, ale i na slečně s pár kily navíc. 

Všude ti řeknou jak to máš udělat, ale neřeknou ti jak to dělat nemáš.

 Pravidla jsem obešla už tolikrát, že vím, co se může pokazit. Ode mě neuslyšíš: „Takhle se to nedělá.“ 

Kdo tě kurzem provede?

Ahoj,

 

já jsem Lucka alias Nerdlenka. Proč si říkám Nerdlenka? Protože jsem tak trochu nerd a švadlenka. A kromě toho jsem sukňoholička. Sukně jsou moje závislost. Nosím je, ať je venku 40 °C nebo -20 °C. Džíny jsem na sobě neměla víc než 3 roky a je možné, že už je ani neobleču. Nejradši mám kolovky a mám jich doma asi 30. Sluší mi, protože mi zakryjí můj velký zadek i stehna a zvýrazní pas. Kolovky mi zvedly sebevědomí, i když jsem přibrala pár kilo navíc, a připadám si v nich skvěle.

Zkus to taky a jednu si se mnou ušij. V obchodě ji totiž jen tak nenajdeš.

 

Přidej se ke mně do kurzu a ušij si sukni ve které budeš vypadat jako princezna.

 

Těším se na tebe

Lucka Holá

S tylovou kolovkou budeš za princeznu v každém ročním období!

Co o kurzu šití tylové kolovky napsaly účastnice?

Kurz je naprosto skvělý! Šiju a šicí stroj mám necelé dva týdny a podle přidaného videa jsem každý den všechno s přehledem zvládala. Videa jsou výborně zpracovaná, všechny postupy jsou vidět a dostatečně vysvětlené. Rozhodně doporučuji komukoliv kdo by se chtěl naučit ušít krásnou sukni 🙂
Amálie
Díky tomuto kurzu jsem se konečně asi po 6 letech dokopala a odhodlala k ušití nějakého oblečení. Do té doby jsem jen tak pokukovala po střizích ale nesebrala dost odvahy. Lucka mi ale odvahu dodala a svým skvělým kurzem mi obohatila šatník prozatím o jeden kousek, ale u toho rozhodně nekončím. A to díky ní 🙂
Šárka
Kurz byl opět super, donutil mě letos poprvé sednout zase ke stroji a protože to byla rychlovka, tak to nezabralo ani moc času. Videa jsou srozumitelná i pro začátečníka. Šoučasně i já, která šiju už několik let a nyní jsem absolvovala už druhý kurz od Lucky na kolovou sukni, jsem se opět naučila něco nového.
Lenka
Lucke veľmi pekne ďakujem za tento kurz. Prvý krát som sila oblečenie a hoci mám nakúpené látky ešte som sa neodhodlala sit oblečenie. Lucka vo videách úžasné a jednoducho vysvetlila ako co urobiť a je vidiet, že ma uz toho veľa odskúšaného a jej rady boli velmi nápomocné. Tento kurz ma naučil veľa nového a zároveň mi dal odvahu pustiť sa aj do iných projektov. Lucka naozaj veľká vďaka. Si super!!
Michaela

Chceš si ušít padnoucí sukni a posunout se v šití na další úroveň?

Přihlaš se do kurzu a naučíš se to!